Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Patronem Honorowym CTR

Z wielką przyjemnością informujemy, że Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pan Grzegorz Puda objął Patronem Honorowym V edycję Centralnych Targów Rolniczych.

Doceniam zorganizowanie kolejnej edycji przedsięwzięcia przyczyniającego się do upowszechnienia postępu biologicznego i technologicznego w produkcji rolniczej oraz zapoznania z najnowszą ofertą sprzętu zmechanizowanego, środków produkcji i usług dla rolnictwa. Wydarzenie będzie również dobrą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń między profesjonalistami z sektora rolno-spożywczego, dyskusji o aktualnej sytuacji i perspektywach rozwoju branży rolniczej, a także nawiązania kontraktów handlowych – stwierdził Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, potwierdzając objęcie patronatem Centralne Targi Rolnicze.

W Ptak Warsaw Expo każde wydarzenie jest doskonałą platformą spotkań na tle biznesowym, a także poszerzania wiedzy i umiejętności na temat branży. W trakcie Centralnych Targów Rolniczych, obok premier produktowych i nowych rozwiązań przygotowanych z myślą o przyszłości środowiska rolniczego, odbędą się równolegle panele dyskusyjne i konferencje podejmujące ważne tematy dla profesjonalistów. Istotnym wsparciem dla biznesu jest również platforma ułatwiająca nawiązanie kontaktów biznesowych, dzięki której udział w targach daje mierzalne korzyści.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach!