Odnieś sukces na Centralnych Targach Rolniczych

Uczestnictwo w Centralnych Targach Rolniczych to duża szansa dla Twojej firmy aby nawiązać nowe relacje biznesowe i zainteresować swoim produktem dziesiątki tysięcy odwiedzających. W tym celu należy odpowiednio zadbać o wrażenia wizualne i estetykę swojego stoiska, a także skuteczną komunikację przede wszystkim przed rozpoczęciem eventu. Dzięki tym krokom wzmocnisz swój udział w targach, a także oszczędzisz wiele stresu i pieniędzy w trakcie organizacji stoiska.

Wizualizacja i aspekty techniczne

Przed udziałem w targach przemyśl koncepcję swojego stoiska. Zastanów się jakie maszyny są dla Ciebie najważniejsze – to pozwoli w pełni wykorzystać powierzchnię i rozplanować wyposażenie stoiska.

Gdy już będziesz miał plan, czas przejść do wyposażenia stoiska. Jego najważniejsze elementy to:

Branding – pierwszym elementem, jakiego odwiedzający szukają na stoisku to logo bądź nazwa firmy. Z wykorzystaniem banerów bądź – dla wzmocnienia efektu – ekranu LED, na którym wyświetlisz jak twoje traktory bądź inne maszyny rolnicze radzą sobie w polu.

Oświetlenie – jeden z najważniejszych elementów stoiska, który pozwoli Ci w pełni wyeksponować Ci najnowsze maszyny rolnicze. Inteligentna gra świateł zdecydowanie podniesie atrakcyjność Twojego stoiska i produktu.

Podłoga – uzupełnia i podkreśla estetykę Twojego stoiska, o czym możemy przekonać się we wszystkich ośrodkach targowych na Świecie. Dlatego też, pokrycie powierzchni stoiska jest w Ptak Warsaw Expo obowiązkowe.

Przyłącze prądu – wyobraź sobie, że zaraz zdobędziesz nowego klienta, ale on musi pilnie skorzystać ze swojego telefonu, który się rozładował. Oczywiście, oferujesz mu skorzystanie z ładowarki, ale… nie masz przyłącza na stoisku. Więc, na pytanie czy prąd na stoisku jest istotny, odpowiadamy – oczywiście!

Miejsce do spotkań – targi to dziesiątki tysięcy osób i setki atrakcji, które generują spory hałas. Planując stoisko pamiętaj o eleganckim i dobrze wyposażonym miejscu, do którego zaprosisz potencjalnych kontrahentów aby dobić interesu.

Powyższe kilka rad z pewnością pomoże Twojej firmie w osiągnięciu sukcesu na targach. Jeśli masz pytania i szukasz pomysłu na realizację swojego stoiska obejrzyj nasz katalog i skontaktuj się z nami – razem stworzymy coś wyjątkowego!

Atrakcje i aktywność

Stoisko musi posiadać wartość merytoryczną, ale żeby ją zaprezentować trzeba skutecznie zgromadzić na nim odwiedzających. Kluczowe będą w tym przede wszystkim atrakcje, które przygotujesz. Ambasador Twojej marki prezentujący produkty, możliwość aktywnego testowania czy nagrody dla uczestników targów to tylko niektóre pomysły, które pomogą wyróżnić Twoje stoisko.

Nie zapominaj także o porządnym zapleczu ludzkim podczas targów. Eksperci, którzy wyjdą do klienta i w przystępny sposób zainteresują go ofertą będą o wiele skuteczniejsi niż jeden pracownik schowany w głębi ekspozycji, wrogo patrzący na zwiedzających.

W branży rolniczej bardzo istotne jest dogłębne poznanie produktu, targi dają klientom możliwość tzw. „dotknięcia” maszyn, które nie zawsze są możliwe. Połączenie odpowiedniej prezentacji i z osobistym sprawdzeniem zwiększa szanse owocnej sprzedaży.

Komunikacja

Wszystkie powyższe elementy składają się na ten najważniejszy – odpowiednią komunikację dotyczącą obecności na targach. Jako organizator zapewniamy dziesiątki tysięcy odwiedzających i oferujemy szeroką gamę współpracy marketingowej przed rozpoczęciem targów z wykorzystaniem naszych kanałów. To czego potrzebujemy aby Was wesprzeć to zapowiedzi atrakcji.

Targi to także dobre miejsce do zaproszenia bazy swoich potencjalnych klientów i prezentacja im produktów face-to-face. To jedna z nielicznych okazji, gdy w tak krótkim czasie można spotkać się z tak wieloma klientami.

Przygotowanie nowości to świetny pomysł na zaangażowanie i ściągnięcie obecnych klientów na stoisko. Z doświadczenia wiemy, że wszystkie nowości i premiery interesują odwiedzających najbardziej. To doskonała okazja na odświeżenie relacji biznesowych z aktualnymi partnerami i pogłębienie współpracy.

Wspólny sukces

Udane targi dla naszych wystawców to dla nas poczucie dobrze wykonanej pracy. Wierzymy, że ten artykuł będzie dla Was przydatny i pozwoli nam wspólnie przywrócić branżę targową na właściwe tory podczas Centralnych Targów Rolniczych. Na każdym z tych etapów zapewniamy oczywiście niezbędne wsparcie merytoryczne, a więcej szczegółów znajduje się w naszej zakładce „zostań wystawcą”.

Zarezerwuj Stoisko